Choď na obsah Choď na menu
 

Cirkevníci udržujú emocionálny oheň majdánu

 

Arcibiskup Zvolenský a pomocný biskup Forgáč hodili iskru k emocionálnemu požiaru s cieľom zvrhnutia zákonnej vlády R. Fica. Premiér sa postavil proti Istanbulskému dohovoru presadzujúcemu gender a kradnutie detí, aj proti islamizačným kvótam. Arcib. Zvolenský i biskup Forgáč zneužívajú cirkev k jej samozničeniu aj samozničeniu národa. To je zločin a zrada!

Z iskry rozdúchali požiar Sorosove mimovládky a masmédiá. Cieľom je zvrhnutie vlády, vytvorenie chaosu a nakoniec podpísanie ako Dublinu IV, tak Istanbulského dohovoru, teda samovraždy národa. O tom sa ale zaryto mlčí a len sa mantrujú frázy o slobode, slušnosti a spravodlivosti. Dnes, po skončení dvoch piatkových manifestácií, sa ujímajú udržania samovražedného ohňa rôzne cirkevné organizácie, a to 21. 3., 23. 3., 24. 3. a 25. 3. Ide tu o 4 dni manifestačných akcií, za ktoré nesie zodpovednosť arcibiskup Zvolenský. Sú spojené aj s omšou u kapucínov a v katedrále. Tieto 4 akčné dni začnú zneužitím hnutia Pro-life – za život. V tomto systéme a v tejto atmosfére nebude organizácia Pro-life za život, ale za smrť kresťanstva aj národa!

Čo sa týka sviečkovej manifestácie, v danej situácii je tiež plánovane zneužitá. Nebude pre slobodu a spravodlivosť, ale k ich strate cestou zvrhnutia ľudom zvolenej demokratickej vlády. Sviečková manifestácia pomohla k ukončeniu komunistickej diktatúry (1988). Ale táto diktatúra prišla vo februárovom puči 1948. Dnes (2018) je tu pripravovaný nový puč, ktorý má za úlohu zosadiť demokratickú vládu a nastoliť totalitu horšiu než bol komunizmus, a to prostredníctvom podpísania Dublinu IV a ratifikácie Istanbulského dohovoru. Akcie cirkevných farizejov vedú k tomuto samovražednému cieľu.

V Budapešti prebehla stotisícová manifestácia na podporu vlády. 21. 3. v Bratislave je taktiež manifestácia, a to na Hodžovom námestí, na podporu vlády, teda proti štátnemu prevratu, o ktorý ďalej usilujú cirkevní farizeji svojimi akciami v priebehu 4 dní. Cirkevná akcia 21. 3. má navyše za cieľ odlákať občanov, aby sa nezúčastnili manifestácie s 5-bodovým programom na podporu vlády a národa.

 

 

+ Timotej OSBMr                       + Metod OSBMr

Biskupi sekretári Byzantského katolíckeho patriarchátu

 

20. 3. 2018

Stáhnout: Cirkevníci udržujú emocionálny oheň majdánu (20. 3. 2018)