Choď na obsah Choď na menu
 

Modlitba za uzdravenie

„ak...nebudete ako deti...nevojdete do nebeského kráľovstva." (Mt 18,3)

 

8114411_s.jpgLaurika bola chorá s teplotami a ja som potrebovala isť vybaviť niečo do mesta a tak som poprosila jednu dobre známu pani, aby ju došla postrážiť, kým sa vrátim. Pani je síce kresťanka, ale jej vyjadrenia ohľadom večného života a vôbec viery, nie sú v poriadku, čiže život viery v Pána Ježiša si vysvetľuje po svojom a nenechá si veci vysvetliť. Keď som odišla z domu, Laurika jej povedala, že sa majú spolu modliť k Pánu Ježišovi za jej uzdravenie. Spočiatku sa začala vyhovárať, že sa nevie modliť po slovensky, nakoľko je maďarskej národnosti, ale Laurika sa nedala odbiť a učila ju modliť sa. Dotyčná pani musela opakovať modlitby, kým to nevedela.

Keď som sa vrátila, naša známa s hlasom akým som ju nikdy predtým nepočula hovoriť mi oznámila, že Laurika je uzdravená, lebo ju Pán Ježiš uzdravil.

Okrem toho, že Laurika túto pani víta vždy so Svätým Písmom v rukách s tým, že jej ma čítať o Pánovi Ježišovi, naučila ju i modliť sa a brať vážne každú modlitbu.

Chvála tebe Pane Ježišu za toto tvoje dielo.                                                                                          Sestra v Kristu