Choď na obsah Choď na menu
 

Katolícki biskupi hrubo očiernili premiéra SR

 

Aké udalosti predchádzali vražde novinára?

Pred niekoľkými dňami sa slovenský premiér Fico jasne postavil proti ratifikácii Istanbulského dohovoru. Pripomíname, že dohovor nezavádza len genderovú schizofréniu, ale i nadnárodný „kontrolný“ mechanizmus, tzv. GREVIO.

Čo to znamená v praxi? 

Deti budú preventívne, teda bez dôvodu, kradnúť kvôli tzv. domácemu násiliu z akejkoľvek rodiny, a to nenávratne. Tak sa to už deje napríklad v Nórsku, Fínsku, Francúzsku, Anglicku, Nemecku... Informácie sú ale prísne konfidentné, takže verejnosť o zločinoch tohoto neofašistického systému väčšinou vôbec nevie. Podpísať ratifikáciu Istanbulského dohovoru je v dôsledku horšie, ako podpísať rozsudok smrti nad sto tisícami bezbranných detí!

Premiér SR taktiež už skôr odvážne odmietol migračné kvóty. Tým zachránil Slovensko pred masovou islamizáciou podobne, ako český prezident zachránil Česko. Je tu ale niekto, kto neustále očierňuje jedného i druhého a organizuje proti nim psychologickú a masmediálnu vojnu. Ide o vnútroštátnu diverziu sorosovských mimovládiek (neziskoviek). Tie sú hybnou silou prevratov v spolupráci s oficiálnymi masmédiami.

Premiér SR mohol čakať, že za to, čo robí pre národ, príde čoskoro odveta.

Čo sa týka majdanu a farebných revolúcií, sú tu stereotypné technológie, v ktorých hrá úlohu tzv. sakrálna obeť. Tu sa ňou stal žurnalista. Cieľ je jasný – zvrhnutie vlády. Potom je plánovaná ratifikácia Istanbulského dohovoru i podpísanie Dublinu IV a pohreb kresťanstva i Slovenska.

V tejto situácii je veľkým zločinom dvoch pomocných biskupov – košického Forgáča a prešovského Lacha, že nespravodlivo a hrubo očiernili premiéra a jeho vládu a vytvárajú lživú verejnú mienku. K nim sa bohužiaľ pridal i arcibiskup Zvolenský. Týmto gestom zradili Ježiša Krista ako Judáš.

V tejto historickej hodine ich vyzývame, aby sa verejne ospravedlnili vláde, cirkvi i národu, že iniciovali štátny prevrat, cieľom ktorého je zničenie kresťanstva i slovenského národa. 

Byzantský katolícky patriarchát taktiež vyzýva týchto hierarchov, aby odstúpili z úradov.  

 

+ Timotej OSBMr                  + Metod OSBMr

Biskupi sekretári Byzantského katolíckeho patriarchátu

4. 3. 2018