Choď na obsah Choď na menu
 

Štátny prevrat na Slovensku? A čo potom?

  

slovakia.jpgPodľa analytikov hrozí Slovensku štátny prevrat. Ak by po sérii „sorosových“ manifestácií došlo k zvrhnutiu vlády, prezident by vymenoval novú vládu. Ak by tá však nedostala dôveru parlamentu, všetky právomoci by prešli na prezidenta. Nastal by prezidentský model štátu. Je známe, že Kiska neplní záujmy Slovenska, ale Bruselu. Toľko analytik.

Premiér a jeho vláda sa napriek mnohým nedostatkom v danej situácii v dvoch strategických veciach postavili za národ, a to odmietnutím:

1) Istanbulského dohovoru;

2) kvót s islamskými imigrantmi.

Tým chránia Slovensko pred nastolením systému autogenocídy národa. To je v týchto dňoch podstatné a to je treba zdôrazňovať a nenechať sa zmanipulovať masmédiami a sorosovskými neziskovkami, ktoré majú za cieľ samovraždu Slovenska. Udivuje, že s nimi tvoria jednotu traja biskupi, ktorí sa tým prejavili ako zradcovia cirkvi i národa: Forgáč, Lach a Zvolenský. Manipulačne očernili vládu z vraždy a vyvinuli iniciatívu k jej zvrhnutiu. Česť patrí tým slovenským biskupom, ktorí sa od nich dištancovali.

Istanbulský dohovor je spojený aj s nadnárodným mechanizmom, tzv. GREVIO. Deti budú preventívne, teda bez dôvodu, kradnuté z akejkoľvek rodiny kvôli tzv. domácemu násiliu, a to nenávratne. Tak sa to už deje napríklad v Nórsku, Fínsku, Francúzsku, Anglicku, Nemecku... Informácie sú ale prísne konfidentné, takže verejnosť o týchto hrozných zločinoch vôbec nevie. V Nórsku ročne 100 z ukradnutých detí pácha samovraždu. Nad takýmito hrobmi už potom nebudú Forgáč a Zvolenský prednášať patetické kázne ani iniciatívne výzvy... Ratifikovať Istanbulský dohovor je v dôsledku horšie, ako podpísať rozsudok smrti nad sto tisícami bezbranných detí! Vďaka Bohu, súčasná slovenská vláda odmietla dohovor ratifikovať!

Realita dedičného hriechu

Prečo fungujú technológie štátnych prevratov s cieľom autogenocídy? Je tu realita osobného a dedičného hriechu.

Všetci ľudia majú svedomie. Ale ak sa rozhodli pre cestu zla a odmietajú pravdu, svedomie sa otupí. Keď potom príde kritická voľba, rozhodnú sa na svoju škodu. Stručne povedané, dedičný hriech je naprogramované šialenstvo končiace vo večnom zatratení.

Príkladom takéhoto šialenstva je Nemecko. Tiahne do svojej krajiny milióny islamistov, ktorí dobrodincov zabíjajú, znásilňujú a okrádajú. Kto len zverejní ich zločin, je za to podľa zákona potrestaný až piatimi rokmi väzenia. Ešte väčšie šialenstvo je, že kardinál Marx a nemeckí biskupi islamizáciu podporujú, a k tomu ešte ako prví zavádzajú svadby homosexuálov v katolíckych chrámoch!

Čo sa týka Slovenska, na 99% sa vie, v záujme koho sa stala vražda novinára a na 101% sa tiež vie, že nebola v záujme premiéra a vlády. Napriek tomu ale, čo je nonsens, boli vyhlásené manifestácie v 60 mestách. Sorosovi aktivisti so slzami v očiach hádžu medzi mladých ľudí iskry: „Novinár položil život, zabili jeho dievča... Nikto nesmie byť ľahostajný, treba vyjsť do ulíc! Treba zvrhnúť vládu, tá za to môže!“ Dievčatá sa rozplačú, v chlapcoch to vrie. Sami začnú presvedčovať ešte ďalších. Ide o emocionálny požiar. Nikto netuší, aké bude mať sebazničujúce následky. Títo oklamaní mladí ľudia už nechcú počuť hlas pravdy, že vláda chce v tejto situácii ich dobro a že nemá nič spoločné s vraždou a že oni sú zneužití, aby si sami pre seba kopali hrob. Netušia, aký krutý systém kradnutia detí chystá Istanbulský dohovor a čo by priniesla islamizácia Slovenska. Nikdy by neuverili, čomu vlastne otvárajú dvere. Ale masmédiá už robia svoju prácu a rozdúchavajú emócie na zvrhnutie vlády.

Každý máme súcit so zavraždenými, ale nesmieme sa nechať zmanipulovať, aby táto zločinná vražda bola pripísaná nevinným s cieľom autogenocídy národa!

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolíckeho patriarchátu

 

+ Timotej OSBMr                  + Metod OSBMr

Biskupi sekretári

 

6. 3. 2018

 

P.S.: Čo je Byzantský katolícky patriarchát?

Hlas volajúceho na púšti!