Choď na obsah Choď na menu
 

Výzva k pokániu pre biskupa Forgáča

(otvorený list)

 

Vážený pán biskup,

Vy viete, že vražda novinára je súčasťou technológií k zvrhnutiu zákonnej vlády (majdanu). Ide o tzv. sakrálnu obeť, prostredníctvom ktorej masmédiá vyvolajú emócie nenávisti voči vláde s cieľom jej zvrhnutia. Vy ste sa ostentatívne zúčastnili pohrebu a vyzvali ste k manifestáciám s cieľom zvrhnutia vlády.

Ako by dopadol biskup v Nemecku, ktorý by ostentatívne pochoval obeť islamského terorizmu a vyzval národ k zvrhnutiu vlády Merkelovej? To by bolo skutočné hrdinstvo! Vaše gesto však nebolo hrdinstvom, ale zradou Krista, Cirkvi a národa. Z Vašej strany to bol skutočne „kopanec do osoby Ježiša“, ako ste sa pokrytecky vyjadrili o druhých. Prečo? Pretože súčasná vláda bráni kresťanstvo a Slovensko pred islamizáciou (kvóty a Dublin IV) a bráni aj pred gender-samovraždou s kradnutím detí za tzv. násilie v rodine – ako dnes nazývajú aj zdravú kresťanskú výchovu. Váš skutok je skutočne mimoriadne veľkým zločinom pred Bohom a národom.

Dnes sú Sorosom a bruselskými sluhami naplánované ďalšie demonštrácie s cieľom zvrhnutia vlády, a tým presadenia samovražedného Dublinu IV a Istanbulského dohovoru.

Čo robiť? Nezostaňte v pozícii Judáša, ale staňte sa kajúcim Petrom. Chlapsky si priznajte omyl, ospravedlňte sa vláde, Cirkvi a národu a vyzvite k zastaveniu samovražedných demonštrácií. Tu nejde o osoby (Fica), ale o systém. Demonštrácie presadzované nepriateľmi národa sledujú jeho sebazničenie. Súčasná vláda dnes chráni život Slovenska. Dnes ide o život alebo smrť. Postavte sa na stranu života!

 

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolíckeho patriarchátu

 

+ Timotej OSBMr                  + Metod OSBMr

Biskupi sekretári

14.3.2018

 

Stiahnuť: Výzva k pokániu pre biskupa Forgáča /otvorený list/ (14. 3. 2018)