Choď na obsah Choď na menu
 

                                                                  

                                                           81 poslancom Národnej rady SR

 

 

 

Časné aj večné prekliatie

 

 

Byzantský katolícky patriarchát v autorite Všemohúceho Boha Stvoriteľa, ktorý bude súdiť všetkých živých i mŕtvych, pred slovenským národom zverejňuje: Skutkom zrady svojho svedomia a odhlasovaním zločinného zákona 81 zo 150-tich slovenských poslancov na seba stiahlo najťažší Boží trest – časné aj večné prekliatie.

Pod termínom tzv. „nenávisť pre sexuálnu orientáciu“, ktorý nový Trestný zákon obsahuje, zaviedli tvrdé trestanie všetkých občanov Slovenska, ktorých postoj k zvrátenosti je prirodzene negatívny a totožný s Božími zákonmi.

Poslanci odhlasovali tento zákon napriek tomu, že boli výrazne varovaní a bolo im ukázané na dôsledky! Pre ich skutok preto neexistuje ospravedlnenie a nesú zaň plnú zodpovednosť.

Ak dnes už kňaz povie, že homosexualita je podľa Božieho zákona hriechom a ohavnosťou, potom už za to môže ísť do väzenia. Ak homosexuál bude morálne devastovať vaše dieťa, a vy budete svoje dieťa chrániť, pôjdete aj vy do väzenia. Toto je konkrétne ovocie tohoto zločinného zákona. Vo svojich dôsledkoch je schválenie takého zákona zločinom proti ľudskosti, pretože zavádza satanizáciu ľudskej prirodzenosti.

81 slovenských poslancov núti celý slovenský národ, aby prijali zvrátenosti ako normu, a tým zradili svoje svedomie a vysmiali sa prirodzeným a Božím zákonom. Títo v hodine smrti nebudú mať účasť na večnom živote, pretože svojim skutkom vymazali z Baránkovej Knihy života (por. Zj 21,27) tieto svoje mená:

Ladislav Andreánsky, Gaži Peter, Géci Milan, Glenda Tibor...(Daľšie mená viď v liste na sťahovanie...)

Tí, ktorých mená nie sú zapísané v Knihe života, budú hodení spolu s falošným prorokom a šelmou do ohnivého jazera, ktoré večne horí ohňom a sírou.

Vyzývame občanov Slovenska, aby dali najavo, že sa od týchto vlastizradcov dištancujú a žiadajú, aby boli zbavení poslaneckého mandátu. Ak ďalej zostanú vo funkcii, potom zajtra odhlasujú krádeže detí rodičom, pozajtra incest, zoofíliu či nekrofíliu a potom eutanáziu pre neproduktívnych ľudí a dokonca aj pre deti. Títo zradní poslanci prijali ducha antikrista a stiahli na seba Božie prekliatie. Ich zločin je horší, ako zločin nacistických pohlavárov, ktorí boli odsúdení v Norimbergu, pretože títo poslanci zavádzajú krutejšiu diktatúru ako bol fašizmus.

Tohto zločinu sa 81 slovenských poslancov dopustilo v jubilejnom cyrilometodskom roku.

  

+ Eliáš

patriarcha Byzantského katolíckeho patriarchátu

 

 

+ Metoděj OSBMr       + Timotej OSBMr

biskupi-sekretári

 

Ľvov, 30.6.2013

 Kópie:

Prezidentovi SR, Ostatným 69 poslancom NR SR, Masmédiám

 

 

Sťahuj: Časné aj večné prekliatie