Choď na obsah Choď na menu
 

Dopis pánu prezidentovi SR ohľadom rodiny Spáčilovej

 

 

 

Prezident Slovenskej republiky

JUDr. Ivan Gašparovič

Hodžovo nám. 1

P.O.Box 128

   81000 Bratislava 1 

 

Vážený pán prezident,

 

 

obraciame sa na Vás so žiadosťou, aby ste, ako prezident Slovenskej republiky, zasiahol do prípadu odobratých detí v rodine Spáčilových z Viesky pri Radošovciach.

Dňa 23. 12. 2011 sociálne pracovníčky bez akéhokoľvek súdneho nariadenia zobrali z tejto rodiny dve adoptované deti, Anetku a Timoteja. Za 50 minút zničili tieto pracovníčky celú rodinu. Dôvod k ich zobratiu bol umelo zinscenovaný: údajné týranie, či hrozné rodinné podmienky. Tieto pracovníčky deti nútili, aby si vymysleli na rodičov falošné dôvody, pre ktoré by ich mali odobrať. 

 

Advokát, ktorý sa týmto prípadom zaoberá,  tvrdí, že „vykonaným dokazovaním však bolo jednoznačne preukázané, že podklady, ktoré boli dané a skutočnosti, ktoré boli zistené, vôbec nezodpovedajú tomu, že by mala byť nariadená ústavná starostlivosť nad maloletými deťmi.“ Už dva roky sú rodičia bez detí a o ďalšom osude ukradnutých detí má v najbližšom čase rozhodnúť Krajský súd v Trnave. Kto stojí za týmto bezcitným a brutálnym zásahom do rodiny Spáčilových? Z podobných európskych prípadov ukradnutých detí sa dá predpokladať, že všetko riadi nadnárodná zločinecká juvenilná justícia, ktorá bezdôvodne berie deti zo šťastných rodín. Napr. vo Francúzsku len za rok 2008 bolo tzv. sociálnymi orgánmi odobratých 110 000 detí. V Nemecku to bolo 70 000 detí!

 

Vážený pán prezident, Vy, ako právnik, určite viete, že tento spôsob kradnutia detí je absurdný a že je to zločin proti ľudskosti. Buďte statočný a nedovoľte, aby sa táto barbarská justícia rozšírila i na Slovensku! Pomôžte vyslobodiť tieto deti z područia tyranie.

Postavte sa za rodinné a kresťanské hodnoty, i keď by Vás za to mala EÚ kritizovať!

 

  

Modlia sa za Vás a žehnajú Vám

+ Matej SBM, o. Bernard SBM, o. Michal SBM, o. Charbel SBM

 

                                                                                                   Žilina       9. 7. 2013

 

 

sťahuj: Dopis prezidentovi ohľadne rodiny Spáčilovej