Choď na obsah Choď na menu
 

Film Mlčanie a Vatikán

 

xqqnk_sqtfcqgfa0zm1ina-p-pe-franti-ek-prijal-martina-scorseseho.jpgV novembri 2016  sa so lži pápežom Františkom stretol režisér filmu Mlčanie, Martin Scorsese. O tomto režisérovi je známe, že v roku 1988 natočil film Posledné pokušenie Krista, ktorý okrem iného obsahoval rúhavú scénu, v ktorej sa Kristus „oženil“ s Máriou Magdalénou. Čo obsahuje Mlčanie? Hovorí príbeh o prenasledovaní katolíkov zo 17. storočia v Japonsku.

Úprimní katolícki kresťania sú ale zo Scorseseho filmu šokovaní: Dvaja jezuitskí kňazi stratia pravú, spasiteľnú vieru v Ježiša Krista. Podporujú zapieranie viery japonských kresťanov, a to „ospravedlnením“ z dôvodu ich mučenia a smrti. Títo duchovní za apostáziu – odpad od Krista, dosiahnu významné spoločenské postavenie a prijmú japonské pohanstvo. Za týmto filmom nie je Duch Svätý, ale duch New Age – duch antikrista! Mlčanie je potupou mučeníckej smrti pravých kresťanov v Japonsku a zradou Krista, i jeho svätej Cirkvi!

Vatikán by mal pred týmto filmom katolíkov varovať, a nie ho schvaľovať, pretože protirečí Kristovmu evanjeliu, aj historickým faktom z kresťanskej misie v Japonsku. Pokiaľ tak nečiní, tak verejne dáva najavo, že súhlasí s  jeho hlavným posolstvom: Zhanobiť Kristovu vykupiteľskú smrť na kríži a vytvoriť globálne synkretistické satanské náboženstvo!

Preto vyzývame kresťanov, aby tento rúhavý film odmietli a neprijali jeho démonické, antievanjeliové posolstvo.

 

Rehoľníci SBM                                                                                              Jarok, 9. 3. 2017