Choď na obsah Choď na menu
 

Kam kráčaš, „cirkev“ slovenská?

Takmer pred mesiacom sa konalo tzv. Národné stretnutie mládeže P15 v Poprade, ktoré začalo otváracím ceremoniálom. Na ňom boli účastí aj slovenskí biskupi – apostati. Úprimní katolíci však zostali šokovaní: na tomto podujatí sa mladým ľudom nehovorilo o tom, ako majú činiť pokánie, ako sa majú modliť, ako bojovať v dnešnej dobe s hriechom, ako nadobudnúť osobný vzťah s Pánom Ježišom. Miesto pravdivej evanjelizácie sa im ponúkol prierez niektorých udalostí zo sveta z roku 1984 a celá atmosféra bola urobená na spôsob rockovej emotívnej show! Napríklad zazneli staré hity rockovej hudby(mimo iného aj piesne F. Merkuryho, ktorý bol homosexuál), či piesne M. Davida, „chci žít nonstop“ - ale bez Krista alebo nekritické spomenutie skupiny Vangelis, ktorá predstavovala hudbu neopohanských skupín hnutia New Age. Ale za rockovou hudbou a hudbou new age nie je Duch Svätý, ale iný duch – duch rebélie voči Bohu i ľudom, duch sexuálnej neviazanosti, okultizmu a drog. Žiaľ, bolo vidieť, že mládež na tomto tzv. „kresťanskom“ podujatí, ovplyvnená týmto duchom sveta, sa neštítila prejavovať určitými necudnými pohybmi a oblečením. Krátko pred záverom stretnutia, ktoré malo byť zakončené pochodom za veľkým krížom, hlavný moderátor povedal: „Vytvoríme svedectvo, že kráčame za krížom Ježiša Krista“.

Otázka znie: Za kým ale v skutočnosti pôjdu títo mladí kresťania ovplyvnení duchom sveta a prečo sa toto deje? Za tento katastrofálny stav na Slovensku nesie zodpovednosť odpadlícka „katolícka“ hierarchia, ktorá nekoná pokánie za prijatie ducha Assisi – ducha antikrista, ani nebojuje proti hriechu a nehlása živého Krista. Sú to falošní pastieri, ktorí vedú oklamané duše do večnej záhuby!

Preto, katolícka mládež Slovenska, neboj sa hľadať pravdu, ktorá ťa vyslobodí z otroctva hriechu, ktorú odpadlícka hierarchia popiera, i keby si mal byť za to zosmiešňovaný, potupovaný a prenasledovaný. Pán Ježiš hovorí: „Ja som cesta, pravda a život. Nik nepríde k Otcovi, iba cezo mňa.“(Jn 14,5) a tiež: „Každý, kto pácha hriech, je otrok...Až keď vás Syn vyslobodí, budete naozaj slobodní.“(Jn 8, 34-35)

Link - http://www.tvlux.sk/archiv/play/81

Rehoľníci SBM                                   Jarok, 28. 8. 2015