Choď na obsah Choď na menu
 

KOMU SLÚŽIA AMERICKÍ BISKUPI?

 

archbishop_jose_h_gomez_of_los_angeles_american_flag_2_ewtn_us_catholic_news_10_5_12.jpgTK KBS priniesla správu, že biskupi USA odsúdili novú migračnú politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ten totiž vydal zákaz cestovať do USA pre občanov Iraku, Sýrie, Iránu, Sudánu, Líbye, Somálska a Jemenu, ktorý bude platiť 90 dní. Rovnako pozastavil americký program pre prijímanie utečencov zo spomenutých siedmich, prevažne moslimských, krajín na 120 dní. Preto biskupi vyzývajú veriacich, aby sa zjednotili v boji za ľudskú dôstojnosť a postavili sa proti každému typu diskriminácie na základe náboženských motívov. Otázka znie: Kto tu koho diskriminuje? Prezident Trump bráni USA pred plánovanou islamizáciou a jej terorom!  Tá chce skrze moslimských utečencov zlikvidovať kresťanstvo a nastoliť v krajinách tyranskú vládu šaría. Je to islam, ktorí diskriminuje väčšinovú časť Ameriky, hlásiacej sa ku kresťanstvu!

Biskupi USA však namiesto toho, aby vyzvali veriacich k podpore morálnych a kresťanských hodnôt svojho prezidenta, nabádajú k odporu proti nemu a podvodne podporujú cielenú islamizáciu napr. slovami, že „vzťah medzi kresťanmi a moslimami sa zakladá na neochvejnej sile lásky a spravodlivosti“. O akom vzťahu „lásky“ medzi islamom a kresťanstvom tu hovoria? Veď Alah nie je totožný s Trojjediným, pravým  Bohom: Otcom, Synom a Duchom Svätým! Je to pohanský démon polmesiaca! Islam odmieta Božieho Syna, Ježiša Krista, rúha sa Svätému Písmu aj celému kresťanstvu. „Dôkazy“ moslimskej „lásky“ vidíme v podobe odrezaných ľudských hláv, zneužitých žien, v kriminalite, v no – go zónach...

Z jasných protikresťanských postojov nielen biskupov USA, ale aj súčasného pseudo pápeža Františka je vidieť, že im nejde o hlásanie spásy v Ježišovi Kristovi, ani o záchranu kresťanstva v ich vlasti, ale o jednotu s antikristovským systémom tzv. Nového svetového poriadku. (NWO) Ten presadzuje satanizáciu ľudstva a jeho postupnú genocídu. Americkí biskupi neslúžia Spasiteľovi, Ježišovi Kristovi, ale diablovi! PRE NICH, ALE AJ PRE TÝCH, KTORÍ SÚ IM POSLUŠNÍ, PLATÍ JEŽIŠOVO SLOVO: „KAJAJTE SA A VERTE EVANJELIU!“(MK 1, 15)

Informácie zo zdroja:

https://www.tkkbs.sk/view.php?cisloclanku=20170201038

 

Rehoľníci SBM                             Jarok, 7. 2. 2017