Choď na obsah Choď na menu
 

Komu slúžiš, Márian Kuffa?

 

Populárny kňaz, Marián Kuffa, sa k aktuálnym zhromaždeniam za odvolanie vlády vyjadril na nedávnej kázni v Prešove, že do toho nechce zasahovať, ale namiesto toho vyzýva koalíciu aj opozíciu k pokániu.

Áno, plne súhlasíme s tým, že Slovensko nemôže zachrániť nikto, jedine Boh. A to živou vierou veriacich, pokáním a modlitbou tých, ktorí v neho dúfajú. Čo ale Kuffa sleduje svojou zdanlivo pravdivou kázňou? Je známe, že pseudo pápež František presadzuje homosexualizmus a Kuffa tvrdí, že „pápež“ je proti. To je lož! Bergoglio opakovane iniciuje islamizáciu Európy, pričom  Kuffa sám otvorene podporuje prijímanie moslimských imigrantov. Vatikán hlása blud, že pohanské náboženstvá sú rovnocenné s kresťanstvom. Kuffa, podobne ako Vatikán, verí bludu, že Ježiš Kristus nie je jediným Spasiteľom sveta, lebo, ako sám verejne prezentuje,  sú vraj aj iné „cesty“ do neba!

Normálny človek sa preto pýta:

„Komu slúži kňaz Marián Kuffa? Bohu alebo diablovi?“

Nemal by v prvom rade on sám vyzvať v tejto vybičovanej atmosfére na pokánie predovšetkým seba i celú katolícku hierarchiu, ktorá má nemalú zásluhu na súčasnom dianí, a to za zradu najmä Krista, katolíckej Cirkvi, ale aj Slovenského národa?

Koho záujmy pod rúškom boja proti gender ideológii bráni? Nie sú to práve záujmy svetových architektov NWO, ktorí stoja i za súčasnou snahou zvrhnúť legitímnu vládu Slovenska?

Nie je úlohou práve Mariána Kuffu vedome držať v temnote apostázie (odpade od spasiteľnej viery) tých, ktorí sa snažia hľadať pravdu a zostať jej verní?

 

 Rehoľníci SBM                                                       14. 3. 2018