Choď na obsah Choď na menu
 

LIST BISKUPOM SLOVENSKA – NEMLČTE K PRÍCHODU DALAJLÁMU NA SLOVENSKO

Vážený monsignor,

swastika-dalai-lama.jpgna Slovensko má v dňoch od 15. do 17. októbra už po tretí krát prísť tibetský duchovný vodca, Dalajláma. V bratislavskom Národnom tenisovom centre - Aegon Aréne má vystúpiť aj s prednáškou. 

Pýtame sa: Čo je zámerom Dalajlámovej návštevy Slovenska? Určite tu nebude náhodou, ale príde s jasným posolstvom, ktoré má duchovne zamoriť naše kresťanské územie démonmi. Dalajláma ako predstaviteľ falošného náboženstva - tibetského budhizmu, sa pokladá za najvyššie „božstvo“, odmieta vieru v  Boha Stvoriteľa, pokánie z hriechov , Ježiša ako Spasiteľa sveta, neverí v nebo, peklo, a ani v osobný Boží súd! Budhizmus je navyše spojený s klamnými meditáciami, pri ktorých do človeka vstupujú zlí duchovia a títo ľudia sa pokladajú za „samospasiteľných“. Dokonca pri Tibetskom budhizme sa telá zosnulých krájajú a hádžu supom. Toto isté robia v predstavivosti aj meditujúci, ale namiesto supom hádžu v duchu kusy mäsa zo svojho tela démonom a svojim božstvám! (Pozri svedectvo bývalého budhistu - http://modlitba.sk/?p=2468)

Úprimný katolík sa preto pýta: Komu teda slúži svetový „mierotvorca“ Dalajláma? Bohu, alebo diablovi? Odpoveď dáva Apoštol Pavol: „A nečudo, veď sám satan sa tvári ako anjel svetla.  Nie je teda divné, keď sa aj jeho služobníci vydávajú za služobníkov spravodlivosti.“ (2Kor 11,14-15) A na inom mieste Božie slovo varuje kresťanov: „Dajte si pozor, aby vás niekto nezviedol filozofiou a prázdnym mámením, založeným na ľudských obyčajoch a na živloch sveta, a nie na Kristovi!“ (Kol 2, 8)

Vážený monsignor,

Dalajláma je falošný  učiteľ, ktorý odvádza ľudí od pravého Božieho Zjavenia a zvádza ich na cestu do večného zatratenia. Vašou povinnosťou je varovať katolíckych veriacich, aby sa chránili týchto diablových služobníkov a nenechali sa oklamať ich zneužitými frázami o „mieri“ a „šťastí“, ale bez prijatia Krista a bez pokánia! Ďalej je Vašou povinnosťou upozorniť vládnych predstaviteľov, že príchod Dalajlámu je proti slovenským kresťanským tradíciám a jeho cesta neprinesie národu požehnanie, ale prekliatie. Pokiaľ by však predsa prišiel, tak by mu malo byť zabránené mať prejav; naopak: prednášku o spasiteľnej viere by si mal vypočuť on, a to od pravoverných kresťanov. Veď  Spasiteľ Pán Ježiš Kristus hovorí: „KTO UVERÍ A DÁ SA POKRSTIŤ, BUDE SPASENÝ; ALE KTO NEUVERÍ, BUDE ODSÚDENÝ.“ (Mk 16,16)  

Mlčať v súčasnosti na hriechy proti 1. Božiemu prikázaniu je prejavom nevery voči pravému, Trojjedinému Bohu a  výsmechom všetkým katolíckym mučeníkom.

S úctou

Biskup pravovernej Cirkvi Matej a  rehoľníci spoločnosti sv. Bazila Veľkého: o. Bernard M. Jarabica,  o. Michal M. Chlebek,  o. Charbel  P. Mazúr

 

Jarok, 20. 8. 2016