Choď na obsah Choď na menu
 

Prezident Slovenskej republiky

JUDr. Ivan Gašparovič

Hodžovo nám. 1

P.O.Box 128

                                                                                      81000

Bratislava 1

 

Vážený pán prezident,

O krátky čas, teda 15. marca 2014, sa majú konať prezidentské voľby, čo znamená, že Vaše obdobie vo funkcii slovenského prezidenta sa skončí. Ďakujeme Vám, že ste dňa 11. 6. 2013 nepotvrdil novelu Trestného zákona, ktorou sa mal rozšíriť okruh druhov osobitných motívov, pre ktoré sa zvyšujú tresty aj o spáchanie trestného činu z nenávisti pre sexuálnu orientáciu.  V zákone Vám chýbalo zvýraznenie ochrany ďalších spoločenských skupín. Dňa 25. 6. však 81 poslancov NR schválilo novelu a s ňou i termín nenávisť pre sexuálnu orientáciu, čím umožnili LGBTI osobám zvláštnu ochranu a tí, ktorí nebudú súhlasiť s ich vyjadreniami a spôsobom ich života, budú zákonne stíhaní! Títo poslanci tým dali najavo, že im nešlo o dobro národa, ale o realizáciu ideologických cieľov EÚ a OSN, tzn. zavádzanie homosexuálnej diktatúry a samozničenia národa.

Schválenie novely homosexuálov potešilo a ich aktivity pokračovali ďalej. V dňoch 21.9. v Bratislave a 28. 9. v Košiciach nasledovali Gay pride pochody. V dňoch od 23. do 27.októbra prebiehal v Bratislave nemravný filmový festival Inakosti, ktorý neprirodzený a nenormálny spôsob života LGBTI komunity prezentoval verejnosti ako „normálny“.

Na šírenie svojich myšlienok si homodiktatúra vyvolila tiež tzv. gender ideológiu, podľa ktorej muž už nie je mužom a žena ženou. Takíto ľudia môžu požiadať úrady, aby im do osobných dokumentov bola vnesená zmena pohlavia (napr. homosexuál, lesba, transsexuál, neutro a podobne). Je to šialenstvo a strata zdravého rozumu! Genderizmus je úzko spojený so zvrátenou homosexualitou a tiež s inými protiprirodzenými anomáliami.

Gay ideológia si razí cestu i cez zavádzanie sexuálnej výchovy. Čo prinesie takéto vyučovanie deťom? Napr. v Nemecku rodičia musia učiť už štvorročné deti, ako sa prevádza masturbácia. Ide tu o šokujúci zásah do detskej psychiky a z takýchto detí sa neskôr stanú cynici a násilníci! V jednej nemeckej škole dokonca z  perverzných informácii o sexe a homosexualizme skolabovalo osem detí. Ak sa rodič rozhodne chrániť svoje dieťa tým, že ho odmietne poslať na takéto „vyučovanie“, bude trestne stíhaný. Takýto prípad sa stal pánovi Eugénovi M. v Nemecku. (Pozri -https://www.google.sk/#q=V+Nemecku+za+odmietnitie+hod%C3%ADn+sexu%C3%A1lnej+v%C3%BDchovy+hroz%C3%AD+v%C3%A4zenie). Vo Švajčiarsku sa zasa diskutuje o návrhu, že  počas vyučovania treba 10-12 ročným deťom púšťať porno. (http://www.magnificat.sk/2012/02/horror-pod-plastom-sexualnej-vychovy-deti/). Zdá sa nám to nereálne? Vyučovacie antimetódy už sú však pripravené aj u nás  (Pozri - http://rodicovstvo.wordpress.com/metodiky/metodiky/).

Ďalším pomocníkom homo agendy je juvenilná justícia, ktorá chce kradnúť deti milujúcim rodičom z vymyslených dôvodov. Stále sú tu snahy zo strany niektorých vládnych činiteľov ju zaviesť. K tomuto mal slúžiť napr.  i materiál ministerstva práce – „Prevalencia násilia páchaného na deťoch – výskum.“, ktorý sugestívne a klamlivo vytvára umelý dojem o tzv. „týraní“ detí.  

Vážený pán prezident, o chvíľku končí Vaše obdobie vo funkcii prezidenta. Preto Vás žiadame:

1.     Ako ste dali dňa 11. 6. jasné slovo proti novele trestného zákona, vyjadrite svoj odmietavý postoj i ku gender ideológii, juvenilnej justícii, a zvrhlej sexuálnej výchove.

2.     Podporte prijatie ústavného zákona na ochranu rodiny, inštitútu manželstva a výchovy detí rodičmi, kde manželstvo je definované ako výlučný zväzok jedného muža a jednej ženy.

Nebojte sa postaviť za Boží i morálny zákon i za cenu, že Vás vysmejú alebo Vás zdiskreditujú!

Budúcnosť Slovenska môže závisieť aj od Vašej iniciatívy!

 

Modlia sa za vás Rehoľníci Spoločnosti svätého Bazila Veľkého:

+ Matej SBM, o. Bernard SBM, o. Michal SBM, o. Charbel SBM

 

Sťahuj: List prezidentovi proti falošným ideológiam