Choď na obsah Choď na menu
 

Kancelária prezidenta Slovenskej republiky

Ing. Andrej Kiska
Hodžovo nám. 1
P.O. Box 128
810 00 Bratislava 1

Vážený pán prezident,

obraciame sa na Vás v súvislosti s Vašimi znepokojujúcimi činmi. Prednedávnom ste pozvali na návštevu Slovenska tzv. ukrajinského prezidenta, Petra Porošenka. Pripomíname, že ukrajinská vláda je nelegitímna a jej armáda na Donbase už zavraždila viac ako 6000 civilistov! Ukrajinské matky stratili pri nezmyselnej vojne, vyvolanej americkou a bruselskou vládou, už 11 000 synov! Ukrajinský „prezident“ by mal byť preto súdený za vojnové zločiny pred medzinárodným súdom v Haagu a spravodlivo potrestaný.

Média tiež priniesli správu, ako ste sa pri nedávnom stretnutí s nemeckou kancelárkou A. Merkelovou zhodol s ňou v názore, „že v kľúčových témach musí Európska únia hovoriť jednotným hlasom." Čo však prináša tzv. jednotný hlas s Európskou úniou? Znamená to zamlčovať pravdu a šíriť demagógiu. Konkrétne sa to týka i vojny na Ukrajine. Sme šokovaní, že ste prijal ženu, ktorá síce hovorí frázy o mieri a pokojných rokovaniach, ale zamlčuje pravdu o tom, kto konflikt vyvolal a kto je za ním, a tak má spoluzodpovednosť za zločiny proti ľudskosti a zničenie Donbasu! A. Merkelová do bodky napĺňa program kľúčových tém vedenia EÚ, a to duchovnú, morálnu a fyzickú genocídu národov Európy. Ona svojím mlčaním tiež presadzuje protiprirodzené zákony:

1. Zákon o registrovaných homosexuálnych partnerstvách.

2. Zákon o genderovej rovnosti, ktorý ničí identitu muža a ženy, je proti zdravému rozumu a vedie k likvidácii jedinca, rodiny i národa.

3. Juvenilný zákon, ktorý presadzuje deformáciu a demoralizáciu detí a mládeže.

4. Tzv. zákon o „sladkej smrti“ – eutanázii, ktorý smeruje k beztrestnému vyvražďovaniu nevinných a nežiadúcich ľudí.

Pýtame sa: chceme tvoriť jednotu s vojnovými zločincami a s kľúčovými európskymi zákonmi, smerujúcimi k totálnemu zániku jedinca i národa? Vaším vyjadrením, že Slovensko napomáha všetkým krokom Európskej únie pri „podpore a pomoci“ Ukrajine alebo Vašou ratifikáciou Asociačnej dohody medzi Európskou úniou a Ukrajinou, Gruzínskom a Moldavskou republikou ste dali najavo, že súhlasíte s diktatúrou zhubných anti hodnôt, ktoré dnes šíri vláda EÚ a USA.

Preto Vás žiadame:

 

-odsúďte zločiny EÚ, ktorá schvaľuje a vykonáva masakry na nevinných obyvateľoch v Donbase,

 

- podporte svojimi vyhláseniami vládu, aby Slovensko vystúpilo z Európskej únie.

Váš pravdivý a jasný postoj proti skazonosnej totalite EÚ môže pozitívne podnietiť mnohých Slovákov k záchrane rodín a svojej krajiny. Ak však budete mlčať, tak plná zodpovednosť za zánik národa dopadá pred Bohom i pred slovenskými rodinami i na Vás.

Rehoľníci Spoločnosti sv. Bazila Veľkého: 

+  Matej R. Jarabica, o. Bernard M. Jarabica,  o. Michal M. Chlebek,  o. Charbel   P. Mazúr

                                                            Žilina, 28. 10. 2014

 

List Slovenskému prezidentovi o zločinoch EÚ