Choď na obsah Choď na menu
 

 

Prezident Slovenskej republiky

JUDr. Ivan Gašparovič

Hodžovo nám. 1

P.O.Box 128

                                                                                      81000

Bratislava 1

 

Vážený pán prezident,

Dňa 21. 9. sa má uskutočniť v Bratislave už štvrtý ročník tzv. Gay pride, tento krát i s drahou novinkou- alegorickými vozmi. Dovoľujeme si vás upozorniť, že Slovensko je dnes vo veľmi vážnej situácii a je v základoch ohrozená jeho morálka a budúcnosť. Propagátori Gay pride sa netaja, že podporou verejnosti i týmto pochodom chcú dosiahnuť „nevyhnutnú spoločenskú zmenu.“ Organizátori pochodu tiež demagogicki tvrdia, že sa v štáte stretávajú s násilím motivovaným nenávisťou na základe sexuálnej orientácie. Tu vidieť, že klamú verejnosť, aby si ju získali na svoju stranu. Ľudí ako LGBTI nikto neohrozuje ani nediskriminuje. Majú presne tie isté práva ako všetci občania. Navyše práve ich chrániaca novela trestného zákona prijatá 22. mája je diskrimináciou väčšiny občanov SR, pretože  z  tzv. diskriminovanej sexuálnej skupiny sa stane špeciálna spoločnosť, ktorá bude rozhodovať o tom, čo si Slováci môžu alebo nesmú myslieť o sexuálnych menšinách.

 A ak sa aj  u nás stretávajú s odporom verejnej mienky, tak to má vážny dôvod. Aký? Homosexualita ničí všetky rodinné, morálne i Božie hodnoty a vedie k sebazničeniu národa! Navyše v súčasnosti sa homo ideológia s podporou európskej únie snaží o uzákoňovanie zväzkov pre páry rovnakého pohlavia i s následnou adopciou detí. Takéto antizákony sú ale jasne namierené proti základnej inštitúcii a jadre nášho národa – proti rodine, ktorú tvorí otec, matka a deti. Ak prejdú tieto amorálne zákony i u nás, je ohrozená budúcnosť Slovenska. Tento jasný cieľ LGBTI ľudí komentuje napr. i lesbická novinárka Masha Gessen,: Bojovať za gay manželstvá si v podstate vyžaduje klamať o tom, čo v skutočnosti s manželstvom urobíme, keď sa k nemu dostaneme – klameme, ak tvrdíme, že inštitúcia manželstva sa takto nezmení... Manželstvo sa totiž zmení, a malo by sa zmeniť. A opakujem, nemyslím si, že by manželstvo vôbec malo existovať.“  

Preto Vás, pán prezident, ak vám skutočne záleží na zdravej morálke detí a na záchrane rodiny, žiadame:
1. Dajte verejne vyhlásenie, že gay pride je diskrimináciou väčšiny obyvateľov Slovenska a zasaďte sa za jeho zrušenie!   

2. Ako hlava tohto štátu vyzvite poslancov parlamentu, aby zastavili zavádzanie homosexuálneho zákonodarstva a  prijali ústavný zákon na ochranu rodiny, inštitútu manželstva a výchovy detí rodičmi, kde manželstvo je definované ako výlučný zväzok jedného muža a jednej ženy.

V morálnom boji za zdravé hodnoty nech vám je vzorom Ruský prezident Vladimir Putin, ktorý 30. Júna podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality a ďalších netradičných sexuálnych vzťahov.

Buďte morálnou autoritou pre Slovákov a nebojte sa kritiky EÚ.  

Sedembolestná Panna Mária, patrónka Slovenska, zachráň náš národ!

  Modlia sa za vás Rehoľníci Spoločnosti svätého Bazila Veľkého:

 + Matej SBM, o. Bernard SBM, o. Michal SBM, o. Charbel SBM

 

Sťahuj: List prezidentovi proti Gay pride