Choď na obsah Choď na menu
 

Vážený pán predseda vlády SR Robert Fico.

 

Európska komisia podala nedávno návrh na „reformovanie“ azylového zákona, ktorým  majú byť prerozdeľovaní azylanti do všetkých krajín Európskej únie. Jedným z návrhov Európskej komisie je zriadenie nového orgánu EÚ tak, aby boli odobraté všetky kompetencie v azylových konaniach, ktoré boli doposiaľ podriadené suverenite jednotlivých členských štátov únie a prenesené na uvedený orgán, ktorý má podliehať priamo Bruselu, so zastúpením v jednotlivých členských krajinách. Cieľom je, aby tento novozriadený orgán EÚ mal, ako jediný, právo rozhodovať o prideľovaní alebo zamietnutí žiadostí o azyl.

Tieto zámery majú na svedomí európski lídri, Merkelová, Juncker a Schulz, ktorých snahou je presadiť prijatie čo najväčšieho počtu ilegálnych, hlavne moslimských, utečencov do Európy. Neskrývaným cieľom  súvisiacim so záplavou imigrantov je pripravovaný zánik kresťanstva, vrátane zániku zvrchovanosti suverénnych štátov EÚ a nastolenie islamskej nadvlády s jej násilným právom šária! Vinu na tejto plánovanej islamizácii Európy má predovšetkým zradný Vatikán so súčasným „pápežom“ Františkom, ktorý pokrytecky tvrdí, že „my kresťania by sme mali s láskou a úctou prijímať moslimských imigrantov.“ (Viď Apoštolská exhortácia Evangelii Gaudium, bod 253). Toto „učenie“, vrátane neprehliadnuteľných gest a symbolov vyslaných Európe i svetu súčasným vedením Vatikánu, je zrada podstaty kresťanskej viery, takmer dvetisícročnej Tradície Cirkvi, ako i tradičnej rodiny, jednotlivca ba i celých národov! O totálnom rozklade kultúrnych tradícií jednotlivých krajín EÚ sa už nemusíme vôbec zmieňovať.

Príkladom skutočnej ochrany zdravých morálnych, ale najmä kresťanských hodnôt, je v súčasnosti  maďarský premiér Viktor Orbán. V piatok povedal pre maďarské rádio v súvislosti s Bruselským autoritatívnym prerozdeľovaním utečencov Európskym krajinám tieto slová: “Ak budeme akceptovať povinné kvóty, potom sa bude určovať v Bruseli, a nie v Maďarsku o tom, s kým budeme musieť spolunažívať a ako bude v budúcnosti vyzerať etnické zloženie krajiny,”.

Viktor Orbán plánuje navštíviť čo najviac európskych krajín a spojiť sa s politikmi pre jeho “boj proti Bruselu”. Dúfa, že sa mu podarí presvedčiť a získať nejedného spojenca na svoju stranu.

Preto Vás, vážený pán predseda vlády,  povzbudzujeme:

podporte  výzvu Viktora Orbána a spoločne sa postavte proti zámerom Bruselu, ktorý autoritatívne a násilne presadzuje genocídu Európskych národov skrze pripravovanú záplavu moslimských utečencov.

Taktiež Vás povzbudzujeme k tomu, aby ste nielen povstali proti totalite Bruselu, ale aby ste sa postavil aj za vystúpenie Slovenska z členstva v EÚ!

Rehoľníci Spoločnosti sv. Bazila Veľkého: 

+  Matej R. Jarabica, o. Bernard M. Jarabica,  

o. Michal M. Chlebek, o. Charbel  P. Mazúr

   Jarok, 9. 4. 2016