Choď na obsah Choď na menu
 

 

 

Vážený pán Miroslav Wlachovský, Veľvyslanec Slovenskej republiky v Londýne

 

          Chceme vás informovať o prípade rodiny Sakajtovej z Michaloviec, ktorá už štyri roky žije vo Veľkej  Británii, ako jej britské úrady pred dvomi rokmi odobrali štyri deti a dokonca dve z nich boli nedávno adoptované homosexuálnemu páru! Podľa úradných vyjadrení sa tam  deti vraj budú mať lepšie, s čím sa otec detí nechce zmieriť. Ako dôvod na odobratie uvádza britský vrchný súd to, že starší súrodenci oboch chlapcov mali údajne problémy s dochádzkou do školy, zostávali bez dozoru, občas sa objavovali vonku špinaví a zanedbaní a ich otec vraj pripustil, že ich bil. Ďalší dôvod bol údajne tiež v tom, že sa rodina neprispôsobila britskej kultúre.

         Tvrdenia o zanedbaných deťoch sú však klamlivé a  falošné, pretože pán Sakajtov tvrdo pracuje a vzorne sa ako katolík stará o svoje deti. Pán Ladislav je z dvojročného zápasu o svoje deti zúfalý! Tento prípad násilného odobratia detí v Anglicku však nie je ojedinelý! Je jedným z mnohých a je dôkazom činnosti systému tzv. juvenilnej justície, ktorý pomocou zneužívania služieb sociálnych pracovníkov surovo kradne detí zo zdravých rodín a dáva ich prednostne na adopciu homosexuálom a pedofilom! Ide tu o barbarský biznis s deťmi a o ich morálnu i psychickú devastáciu!

Preto Vás naliehavo žiadame: Zastaňte sa tejto slovenskej rodiny a zasaďte sa o to, aby tieto ukradnuté deti boli čo najskôr vrátené svojim milujúcim rodičom.  

BRITÁNIA, VRÁŤ ČO SI UKRADLA, VRÁŤ SLOVENSKÉ DETI!

 

 

 Rehoľníci Spoločnosti sv. Bazila Veľkého:

 + Matej R. Jarabica, o. Bernard M. Jarabica, o. Michal M. Chlebek, o. Charbel P. Mazúr

                                       Žilina, 30.5.2014               

Sťahuj: List Veľvyslancovi SR v Londýne