Choď na obsah Choď na menu
 

Na Slovensku má byť vztýčený minaret

 

ammanminaret01.jpgNa hudobnom Trenčianskom festivale Pohoda v dňoch od 7. do 9. 7. 2016 má byť okrem iného v rámci umeleckého prekvapenia vztýčený moslimský minaret. Jeho tvorcovia tvrdia, že umelecká inštalácia má navodzovať dialóg, rezonovať ako symbol otvorenej spoločnosti a solidarity s trpiacimi. Pýtame sa: čo znamená minaret ako symbol pre otvorenú spoločnosť? Je známe, že vztýčenie minaretu a polmesiaca znamená prevzatie nadvlády islamského náboženstva nad konkrétnym územím. Ovocie tejto tzv. otvorenej spoločnosti voči minaretom dnes vidíme v krajinách, ako sú Anglicko, Nemecko, či Francúzsko. Je to násilie, vraždy, terorizmus a strach. Túto realitu výstižne potvrdzuje i Korán: „Zabíjajte ich všade, kde ich dostihnete, a vyžeňte ich z miest, z ktorých vás oni vyhnali,“ (2:191) Spoločnosť by sa teda mala pred minaretmi uzatvoriť a nie otvoriť, inak ju čaká autogenocída.

Vnímame, že za vztýčením minaretu na plánovanej Pohode sa pod zámienkou zneužitého súcitu s utečencami v pozadí skrývajú vlády EÚ a USA. Tie chcú negatívne meniť myslenie verejnosti o imigrantoch, aby sa náš národ postupne otvoril islamizácii! Jej výsledkom má byť zánik štátnej suverenity Slovenska a likvidácia  duchovnej aj kultúrnej misie slovanských vierozvestcov – sv. Cyrila a Metoda. Za tento hrozný stav je vinná najmä „katolícka“ hierarchia. Ona spolu s  Vatikánom podvádza katolíkov, keď tvrdí blud, že ako kresťania máme toho istého „boha“ s moslimami, a preto má najväčší podiel na islamizácii Európy.

TOTO JE ZRADA KRESŤANSTVA, NÁRODA, I RODINY!

Namiesto toho, aby oficiálna cirkevná hierarchia chránila svoju krajinu a vieru, tak skrze otvorenú náruč pre mohamedánov vykopáva našej vlasti hrob.

Vyzývame preto všetkých normálne uvažujúcich Slovákov i úprimných kresťanov:  Nenechajte sa zmiasť klamnými akciami nadnárodných snáh pod rúškom falošného súcitu s trpiacimi alebo  bludnými výrokmi zradných „katolíkov“ a plánovaný hudobný festival bojkotujte.

Rehoľníci SBM                                                                                    Jarok, 16. 6. 2016