Choď na obsah Choď na menu
 

Vážení politici,

 

dňa 19.12.2014 bolo zverejnené svedectvo dôstojníka ukrajinskej armády odhaľujúce skryté pozadie občianskej vojny na Ukrajine (https://www.youtube.com/watch?v=rwwxXsUR3RQ). Tento dôstojník bol svedkom toho, ako ukrajinská armáda systematicky posiela vlastných vojakov na už vopred naplánovanú porážku, ktorá je de facto ich pripravovanou vraždou. Toto masové vraždenie má jeden cieľ: získať zdravé ľudské orgány. Dôstojník hovorí o tom, ako okamžite po zabití vojakov, prichádza špeciálna jednotka lekárov, ktorí rozoberajú telá na orgány. Tie sú ďalej predávané na medzinárodnom trhu do západných krajín.

V roku 2014 poslanec NR SR Martin Poliačik avizoval, že strana SaS prinesie do parlamentu návrh zákona na legalizáciu eutanázie.

Čo majú tieto dve udalosti spoločné? V pozadí oboch je medzinárodný dopyt po ľudských orgánoch a plánovaná redukcia obyvateľstva. Na Ukrajine sa tento dopyt uspokojuje krvavým spôsobom – v rámci vojny, zatiaľ čo na západe (napr. Belgicko) sa ten istý dopyt uspokojuje humánnym spôsobom - formou eutanázie. Aké sú najzávažnejšie fakty o eutanázii?

  1. Eutanázia je legalizovaná za cieľom šetrenia.

Štát a zdravotné poisťovne nemusia ďalej platiť často veľmi nákladnú liečbu smrteľne chorých pacientov, invalidné či starobné dôchodky, a tak ďalej.

  1. Eutanázia je legalizovaná za cieľom zisku.

Plánovaná (moderovaná) samovražda pacienta pod dohľadom lekára umožní odobrať zdravé ľudské orgány, ktoré sú drahocennou komoditou a nedostatkovým tovarom na medzinárodnom trhu s nimi.

Tieto dva fakty ukazujú na zvrátenú skutočnosť o eutanázii: Či chceme alebo nie, v právnom inštitúte eutanázie je skryto obsiahnutá ekonomická motivácia štátu či záujmových skupín, aby počet eutanázii rástol a bol čo najvyšší !!!

Ďalej:

  1. Eutanázia je novodobý nástroj „očistenia“ populácie

Koncentračný tábor bol nástroj násilného vyhladzovania obyvateľstva ideológie nacizmu. Eutanázia je „humánny“ nástroj na vyhladzovanie obyvateľstva bez použitia násilia. Legalizácia eutanázie je faktickým spustením „samočistiaceho“ mechanizmu v populácii, kedy duševne či fyzicky slabší členovia spoločnosti sami seba odstraňujú, to jest páchajú moderovanú samovraždu. Takéto „samoočisťovanie ľudskej rasy“ od slabších nie je nič viac len zdokonaleným nástrojom ideológie nacizmu, ktorá usiluje o čistú rasu zo silných jedincov.

  1. Eutanázia je novodobý nástroj redukcie populácie

Na začiatku sa eutanázia legalizuje ako dostupná iba pre úzku skupinu osôb s relatívne prísnou kontrolou,  aby prelomila prvotný odpor verejnosti. Vo svojej zavŕšenej forme je podľa vzoru Belgicka ľahko prístupná, dokonca aj pacientom s psychickými poruchami (napr. depresiami) či deťom, a mnohokrát zneužívaná. Eutanáziou sa tak odstraňujú neproduktívne či nežiaduce skupiny ľudí, akými sú ťažko chorí, dôchodci, väzni, Rómovia či iné etnické skupiny alebo neprispôsobiví jednotlivci.

Každý život je dar od Boha. Ten, kto nám v pravom čase pozemský život daroval nám ho v pravom čase aj zoberie. Tento kresťanský pohľad na človeka je pravdivý, a preto vedie k zodpovednému spôsobu života, k budovaniu skutočných hodnôt, na ktorých má osoh celá spoločnosť. Eutanázia je únikom pred zodpovednosťou, pravda len zdanlivým, lebo je ustanovené, že ľudia raz zomrú, a potom bude súd (viď Heb 9,27). Eutanázia nerieši ani problémy života, ani problém smrti, nevedie k žiadnemu budovaniu hodnôt, iba k ďalšej deštrukcii človeka.

Vážení politici, verejní činitelia, každý z Vás má zodpovednosť za budúcnosť našej krajiny. Nedovoľte, aby sa legalizáciou eutanázie Slovensko stalo ďalšou obeťou medzinárodného obchodu s ľudskými orgánmi, neonacizmu a redukcie ľudstva. Urobte všetko preto, aby eutanázia nebola legalizovaná. Som presvedčený, že všetci katolícki biskupi plne súhlasia s týmto postojom, ktorý vyjadruje katolícky pohľad na zločin, ktorý nazývame plánovaná samovražda.

 

Za politikov, ktorí budú statočne bojovať proti tejto neofašistickej metóde masovej smrti slovenského národa sa modlí

 

+ Matej R. Jarabica

12.1.2015, Žilina