Choď na obsah Choď na menu
 

Reakcia na britský zákon o tzv. „ochrane detí“

 

V Anglicku sa plánuje zavedenie tzv. „Zákona Popoluška“, podľa ktorého rodičia, ak neprejavia svojim deťom lásku, pôjdu do väzenia na niekoľko rokov. Podľa britkej vlády sa tento nový „zločin“ rodičov definuje ako „emocionálne týranie“ detí. Medzi trestný čin bude patriť napr. úmyselné ignorovanie dieťaťa, alebo keď rodičia dajú ponižujúci trest dieťaťu kvôli neposlušnosti. Podľa hovorcu ministerstva spravodlivosti „vláda verí, že chrániť deti pred ubližovaním je zásadné, a každá krutosť voči dieťaťu je odporným zločinom, ktorý by mal byť potrestaný“.

Aký je skutočný zámer tohto antizákona, ktorý má tú drzosť pokrytecky sa skrývať za „ochranu detí“? Ide tu o ďalší cielený zámer juvenilnej justície, tzn. zbaviť rodičov práva na výchovu detí, a potom im ich zobrať. Veď kedy kto počul taký nezmysel, že výchovný trest pre dieťa alebo jeho napomenutie bude raz považované za emocionálne týranie? Nie rodičia, ale britský sociálny systém spôsobuje deťom traumy a týranie, keď ich vymyslenými dôvodmi odoberá rodičom. Títo ľudia, ktorí tento zločinecký zákon vymysleli, a nie rodičia,  by mali byť spravodlivo potrestaní! Veď kto zahojí tie nespočetné rozvrátené vzťahy medzi milujúcimi rodičmi a ich deťmi? Aj u nás niektorí ľudia pochybujú, že takéto niečo sa deje, a že k nám to nikdy nepríde. Pokiaľ to tak je, tak sa pýtame: Prečo potom sociálne pracovníčky zobrali bezdôvodne v decembri 2011 dve adoptované deti rodičom Spáčilovým z Viesky pri Radošovciach a nakoniec im vrátili len jedno?

Je paradoxné, že štát, ktorý by mal chrániť rodinu ako základnú bunku spoločnosti, ich sám bude likvidovať. Prečo sa to deje? Lebo medzi priority EÚ patrí, okrem povinného presadzovania zvráteného homosexualizmu, aj zavádzanie juvenilnej justície, ktorá ukradnuté deti dáva buď do detských domovov alebo hneď do náhradných rodín, odkiaľ prednostne putujú k homosexuálom i pedofilom alebo sa časom v systéme niekde stratia a možno z nich budú „darcovia orgánov“.

Preto rodičia, buďte ostražití! Chráňte si svoje deti a nedovoľte, aby sa na Slovensku skrze sociálny systém zavádzalo pirátske kradnutie vašich detí, a to pod vznešenými frázami ako ochrana a právo dieťaťa!

 

Sťahuj: Reakcia na britský zákon "Popoluška"