Choď na obsah Choď na menu
 

Reakcia Spoločnosti sv. Bazila Veľkého na Národný pochod za život 2015

 

Dňa 20. septembra 2015 v Bratislave vyvrcholil Národný pochod za život, ktorý iniciovala konferencia biskupov Slovenka. Jeho hlavná myšlienka bola katolícka a správna: ochrana života od počatia až po prirodzenú smrť, pomoc tehotným matkám, podpora a zvýhodnenie rodiny, atď. 

               germany.jpg

      (Snímka: Postoj falošnej jednoty "cirkvi" s islamom v Nemecku)

Bolestné na tom je ale to, že tento pochod pod zneužitým heslom za život podporil vlastne jeho zánik. Pán Zvolenský pred pochodom vyhlásil: „Som veľmi rád, že dnes pôjdeme spolu, aby sme ukázali našu úctu každému ľudskému životu...“

Pýtame sa: A kde je úcta k životu tisícov Slovákov, ktorým hrozí budúca genocída?  Slovenskí ex biskupi „majú úctu k životu“, ale predtým zmanipulovali veriacich, aby prijali utečencov, medzi ktorých budú patriť aj islamskí teroristi. Zámerom mohamedánov je likvidácia kresťanov a prevzatie vlády v  národoch Európy! Príklad. Britský denník Sunday Express nedávno zverejnil slová agenta IS, že viac ako 4 tisíc vycvičených bojovníkov Islamského štátu tajne vniklo do západných krajín ako utečenci. Cieľom ich infiltrácie je zriadenie kalifátu na celom svete! (http://www.hlavnespravy.sk/do-europy-preniklo-ako-utecenci-viac-ako-4-tisic-bojovnikov-is/673619)

Podľa I. Micheletosa z gréckeho inštitútu pre bezpečnostné a obranné analýzy, prenikajú mohamedáni do Európy cez sýrskych utečencov: „Islamisti sa medzi nich premiešali. Boli by blázni, keby si nechali takú šancu pretiecť pomedzi prsty," prezrádza Micheletos. (http://www.tvnoviny.sk/zahranicne/1797916_byvaly-zoldnier-prehovoril-islamsky-stat-zalozil-v-europe-svoje-bunky)

Zvolenský ale toto popiera a v jednom zo svojich vyjadrení opäť zavádza katolíkov i celú verejnosť, keď tvrdí, že  medzi utečencami v podstate nie sú teroristi. Toto je zrada Ježiša Krista, Jeho cirkvi, slovenských rodín, aj národa!

Tejto apostatickej slovenskej „cirkevnej“ hierarchii ide o to, o čo ide aj islámu – zničiť pravdivé kresťanstvo a globálne vniesť do štátov ducha mohamedanizmu –– t. j. ducha antikrista. Ak títo hierarchovia budú aj naďalej zamlčovať pravdu a úprimne sa neobrátia k jedinému Pánovi a pravému Bohu, Ježišovi Kristovi, tak práve oni budú zodpovední za budúce vyhladenie Európy, i Slovenska.

Rehoľníci SBM           Jarok, 21. 9.2015