Choď na obsah Choď na menu
 

SLUŠNÉ SLOVENSKO PODĽA HLAVY ŠTÁTU

 

Už niekoľko dní sa rozhoduje o zmene vlády na Slovensku. Z tohto dôvodu sa konajú aj zhromaždenia ľudí na námestiach.  Podporuje ich i náš prezident, Andrej Kiska. Ľudia zúčastnení na týchto demonštráciách by si však mali uvedomiť, čo si pod manifestačným heslom „Postavme sa za slušné Slovensko“ predstavujú niektorí vládni činitelia a niektoré mimovládne organizácie, ktoré sa k nim hlásia.

Podľa nich motto „Sme za Slušné Slovensko“, by malo znieť, že „Sme za gender ideológiu, za moslimských utečencov, eutanáziu, alebo registráciu partnerstiev rovnakého pohlavia!“

Prednedávnom odstúpil po proti vládnych demonštráciách premiér R. Fico, ktorý sa proti niektorým týmto témam postavil. A čo slovenský prezident? O ňom  je známe, že pod heslom „Slušného“ Slovenska  presadzuje veci, ktoré sú na míle vzdialené od slušnosti.

Patrí doň jeho podpora:

  • sexuálnej anti výchovy,
  • práv LBGTI osôb,
  • registrovaných partnerstiev,
  • masovej moslimskej imigrácie,
  • vojenských základní NATO,
  • alebo oligarchov, ktorým ide o ničenie morálnych aj kresťanských hodnôt. (Viď stretnutie s G. Sorosom, s P. Porošenkom)

Preto by si mal každý slušný a normálny slovenský občan položiť ešte pred účasťou na protivládnych protestoch, otázku: 

Za koho vlastne manifestujem?

Za život pre tento národ a jeho rodiny, alebo za ich smrť?

Nemali by ľudia na námestiach po odstúpení Fica žiadať rovnako aj odstúpenie Andreja Kisku z funkcie prezidenta, a to za jeho vlastizradu?

Veď je nad slnko jasnejšie, že súčasný prezident zneužíva manifestácie za tzv. Slušné Slovensko, aby presadzoval neslušné nadnárodné záujmy svetových elít, ktoré majú za cieľ likvidáciu kresťanstva a genocídu národov!

Rehoľníci SBM                                                                                             Jarok, 20. 3. 2018