Choď na obsah Choď na menu
 

Vyjadrenie SBM ku Gay Pride 2014

 

Dňa 28. júna sa má v Bratislave konať pochod Gay Pride, tento krát i s podporou rodín. Ako katolícki kňazi pravovernej Katolíckej cirkvi vyjadrujeme jednoznačne odmietavé stanovisko k tomuto tzv. pochodu hrdosti. Tento pochod je výsmechom kresťanstva a propagáciou zvrátenej homosexuality, ktorú Biblia nazýva ohavnosťou.(Lv 20,13)

Cieľom pochodu zástancov LGBTI skupiny je:

-         upozorniť verejnosť, že nie je tu len tradičná rodina, ale i iné formy „rodiny“, ako napríklad partnerstvá rovnako pohlavných párov,

-   podporiť tradičnú hodnotu, ktorou je „láska“, čiže inými slovami to znamená, tolerovať a prijať ich hriešny spôsob života,

-    zneužiť pojem normálnej rodiny na presadenie homosexuálnych zákonov, ktoré budú šikanovať a trestať väčšinu obyvateľov Slovenska.

Celý Gay Pride je verejným pohoršením najmä pre deti a mládež.  Chce priviesť spoločnosť k zmene zdravého zmýšľania, aby prirodzený pohľad na chápanie rodiny bol zamenený za neprirodzený a absurdný. Takáto zmena však bude viesť k likvidácii Bohom ustanovenej rodiny, ktorú tvorí otec, matka a deti. 

Najväčšiu vinu za presadzovanie LGBTI aktivít na Slovensku nesie apostatická cirkevná hierarchia, ktorú sme už pred štyrmi rokmi pred týmito zvrátenosťami varovali a oni neurobili nič, ba naopak; postavili sa verejne proti ochrancom tradičnej rodiny.

Hlas z Belfastu (http://www.spolocnostsbm.com/clanky/spravy/hlas-z-belfastu--prehrate-boj--ak-nebudete-hovorit-o-skodlivosti-homosexualit.html) jasne vyzýva katolícku hierarchiu, že bojovať pozitívnymi pojmami za tradičnú rodinu je zradou rodiny! Pokiaľ verejne a jasne táto hierarchia neodsúdi akúkoľvek aktivitu LGBTI ľudí, je to zrada Krista i Evanjelia!

Preto vyzývame hlavne Vás, rodičia, ak si chcete naozaj chrániť svoje deti a budúcnosť svojich rodín, tak vyjdite do ulíc a zorganizujte si pochod za ochranu rodiny s heslom:

Obnova rodiny – vzkriesenie národa!

Na týchto manifestáciách žiadajte poslancov NR Slovenskej republiky, aby:

- prijali zákon zakazujúci propagáciu amorálnej homosexuality, ktorá rozkladá jedinca, rodinu i národ!

- bol zo školských učebníc odstránený slovný pojem gender, podľa ktorého sa muž už môže nazývať ženou a žena zasa mužom!

 

Rehoľníci Spoločnosti sv. Bazila Veľkého:

+  Matej R. Jarabica, o. Bernard M. Jarabica,  o. Michal M. Chlebek,  o. Charbel   P. Mazúr

                                                                                              Žilina, 27. 6. 2014

 

Sťahuj: Postoj SBM k pochodu Gay Pride