Choď na obsah Choď na menu
 

 

Výzva kresťanom Slovenska

 

 

Vážení kresťania, Slovensko sa dnes nachádza vo veľmi vážnej situácii. Dňa 21. Septembra sa má uskutočniť už štvrtý ročník tzv. Gay pride (Pochod „hrdosti“) v Bratislave. K čomu prispeje tento pride? Opäť možno očakávať na tomto pochode pohoršenia a obscénne nemravnosti, ktoré takéto do neba volajúce ohavnosti so sebou prinášajú. Ako vieme, dňa 22. 5. 2013 bola v NR SR schválená novela trestného zákona na ochranu sexuálnych menšín pred tzv. „nenávisťou“.  Čo to znamená? Ľudia, patriaci medzi LGBTI, ktorí sú v menšine, sú už chránení zákonom, a pokiaľ niekto nazve ich prejavy alebo spôsob ich života ako urážajúci, demoralizujúci, alebo že je to proti Bohu, môže byť za to zákonne stíhaný. Táto novela sa teraz stane nástrojom homosexuálnej tyranie nad 99 percentami obyvateľov SR. Z tzv. diskriminovanej sexuálnej menšiny  sa stane privilegovaná kasta, ktorá bude rozhodovať o tom, čo si Slováci môžu alebo nesmú myslieť o sexuálnych menšinách. Tu už pôjde o jasnú homodiktatúru a útok na kresťanskú vieru.

K tomuto dnes kresťan nesmie mlčať!

 Homosexualita ničí vo svojej podstate jedinca, prirodzenú rodinu, a národ!  Jej propagátori ju plánujú  u nás pretláčať napr. študentom na stredných školách v pripravovanej učiteľskej učebnici, ktorá bude hovoriť o tzv. právach LGBTI komunity. I toto všetko, žiaľ podporuje zvrhlý Gay pride!

Preto Vás, úprimní kresťania, povzbudzujeme: 

Organizujte manifestácie  za  záchranu  rodiny, ktorá  je  dnes  v  ohrození zo strany LGBTI osôb a ich amorálnych zákonov.

Píšte tiež poslancom, aby zrušili už prijatý zákon o tzv. nenávisti k sexuálnej orientácii a prijali ústavný zákon, kde manželstvo je definované ako výlučný zväzok jedného muža a jednej ženy!

Na Slovensku už vyše 20 rokov prebieha Modlitbový zápas. Čas spoločnej modlitby všetkých členov MZ je od 20:00 do 21:00 hod. O 21:00 dávajú kňazi na Slovensku i na iných miestach požehnanie všetkým modliacim sa. Okrem spoločnej hodiny má každý člen MZ počas dňa ešte jednu hodinu svoju „modlitbovú stráž“. Mnohí z týchto kresťanov sa taktiež postia dva alebo tri dni v týždni.

Vyzývame všetkých kresťanov, aby sa v tejto vážnej dobe pridali k Modlitbovému zápasu. Nech sa modlia každý deň za zastavenie homosexuálnej duchovnej infekcie na Slovensku tzv. svätú hodinu od 20:00. O 21:00 budú katolícki kňazi dávať požehnanie všetkým, ktorí sa modlia.

Úmysly tohto duchovného zápasu:

1) Za zakázanie demonštrácie homosexuálov v Bratislave

2) Za zamedzenie legalizácie homosexuálnych zväzkov

3) Za obnovenie kresťanskej viery na Slovensku

4) Za prijatie ústavného zákona na ochranu manželstva, rodiny a výchovy detí rodičmi.

 

Boh tým, ktorí k nemu volajú z hlbín srdca, sľubuje: „a môj ľud, ktorý sa volá mojím menom, sa skloní a bude sa modliť, bude hľadať moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím.“

(2 Krn 7,14)

Heslo: Za Boha a za Slovenský národ!

 

V Kristovi

Rehoľníci spoločnosti Svätého Bazila Veľkého

 

 

Žilina  21. 8. 2013

 

Sťahuj: Výzva kresťanom Slovenska