Choď na obsah Choď na menu
 

Výzva slovenským poslancom

 

Dňa 3. 9. 2013 chce lobby presadiť antizákon, ktorý umožní, že už z každej rodiny pod umelými dôvodmi môžu byť ukradnuté deti. Zaviedol sa ideologický termín – tzv. násilie v rodine. Toto tzv. násilie sa ďalej delí na psychologické, to je keď rodičia dieťa normálne vychovávajú a zabraňujú mu pozerať sa na nemorálne a devastačné programy na internete alebo v televízii. Ekonomickým násilím sa nazýva, keď napríklad rodičia takzvane obmedzujú dieťa a nedajú mu peniaze na nejaké jeho vrtochy, ktoré mu nie sú k žiadnemu úžitku. Za tzv. sexuálne násilie v rodine umelo očierňujú otcov, že sexuálne zneužívajú deti. Je to lživé obvinenie, de facto justičný zločin, ktorý používa juvenilná justícia v monstrprocesoch po tom, čo ukradne deti milujúcim rodičom. Existujú stovky príkladov z Anglicka, Francúzska a iných štátov. Fyzické násilie – to je napríklad, keď otec alebo matka udrie dieťa po zadku za to, že robí niečo zlé a samo si tým škodí. V Nórsku je za tento výchovný prostriedok až 10 rokov väzenia. 

Aké je to ale pokrytectvo, keď tieto deti sú ukradnuté z milujúcej rodiny a dané do tzv. náhradných rodín dočasného umiestnenia. Dieťa kočuje z jednej náhradnej rodiny do druhej, až skončí v „pseudorodinách“ homosexuálov, pedofilov či psychopatov. Tam je sexuálne zneužívané, týrané, takže tieto deti často páchajú samovraždy. Tam ide o skutočné násilie a teror v najhrubšej miere a o „ochrane dieťaťa“, ani o jeho právach, sa už nehovorí! Medializácia tohoto skutočného násilia na deťoch je prísne zakázaná. Napr. V Anglicku, keď sa matka domáhala navrátenia svojich dvoch detí a zverejnila to v médiách, len zázrakom dostala zatiaľ podmienečný trest dva a pol roka väzenia. Ak bude bezmocná matka v medializácii pokračovať, potom ju väzenie čaká skutočne.   

Tieto zločiny proti ľudskosti si má Slovensko slobodne zvoliť a uzákoniť. Vinu za to nesiete vy, poslanci! Vinu za to však nesú aj biskupi a kňazi, pretože mlčia a držia ľud v pasivite! Vinu za to ale nesie aj každý Slovák, ktorý nechce počuť pravdu a je pasívny, každý, kto nechce vyjsť do ulíc kým je čas a manifestovať proti týmto najkrutejším zločinom, ktoré sa maskujú pozitívnymi frázami o tzv. právach detí a ich ochrane. Ak by niekto operoval frázami o právach a ochrane detí pred 20 rokmi, tak by sme mohli byť oklamaní a spadnúť do tejto pasce.  Dnes už ale v praxi v celej EÚ vidíme, čo znamená tá takzvaná ochrana detí. Poslanec, ktorý realitu vedome ignoruje, je pokrytec a zločinec. Dobre vie, že klame svoje svedomie, klame národ, zavádza zločinné zákony a krv nevinných detí bude pred Božím súdom kričať proti nemu. Nebude mať výhovorku. 

Už dnes je na Slovensku nenápadne pripravená pôda pre to, aby mohli sociálni pracovníci kradnúť deti. Jedna „nevinná“ metóda: Matke sa narodí druhé dieťa. Matka na materskú odišla zo zamestnania napríklad ako učiteľka, zamestnaná na dobu určitú. Teraz mesačne dostane zhruba 22 euro s tým, že jej povedia, aby sa obrátila s prosbou o finančnú pomoc na sociálny odbor. Ak to urobí, je zaevidovaná v sociálnych službách a tie jedného dňa prídu, ako to vidíme na Západe, a zoberú jej dieťa z dôvodu, že rodina spadá do kategórie málozabezpečených rodín. 

Takéto šialenstvo a takýto stupeň zločinnosti nebol ani vo fašizme. A tieto zločiny dobrovoľne Vy, ako poslanec, podpisujete a nesiete preto aj zodpovednosť za dôsledky týchto zločinov proti ľudskosti. Vzdajte sa kariéry, peňazí, a radšej žite ako žobrák s čistým svedomím. Boh sa o Vás postará. Ale postavte sa odvážne tak, ako maďarskí poslanci, proti démonovi homosexuality a démonovi juvenilnej justície, ktorí vedú národy na jatky. Vás používajú ako zodpovedného, aby ste zradili ľud, ktorý Vám zveril dôveru a dal Vám do rúk vládu na to, aby ste ho chránili, a nie viedli k holocaustu. Potom ste na tom horšie ako fašistickí zločinci odsúdení v Norimbergu. 

Sú poslanci, ktorí drzo klamú do očí a tvrdia, že tieto zločinné antizákony sú na ochranu detí. Takémuto Judášovi, ktorý pripravuje masové zočiny proti ľudskosti na deťoch, je málo napľuť do očí. Masoví vrahovia dostávajú tresty smrti.

 Vo vyhlásení k aktuálnym otázkam o sociálne právnej ochrane detí (http://www.employment.gov.sk/vyhlásenei-k-aktuálnym-otázkam-sociálnoprávnej- ochrany- detí.html) sa píše, že SR má svoj vlastný systém súdnej a sociálnej ochrany detí, ktorý bol  a stále aj je príkladom pre iné krajiny. Nie je vraj zrejmé, z akých dôvodov je potrebné pripodobňovať náš sociálny systém k tomu najproblematickejšiemu v iných krajinách, resp. ho rozširovať. My sa pýtame: Prečo je teda vytvorený tak veľký tlak na prijatie nového zákona o sociálne právnej „ochrane“ detí?

 Ak zákon o tzv. ochrane detí bude schválený, je nutné, aby národ vedel, ktorí poslanci hlasovali za smrť slovenských detí a takýchto poslancov je treba označiť za najväčších nepriateľov slovenského národa a masových vrahov. Títo zločinci budú raz stáť nielen pred ľudským súdom, ale aj pred súdom Božím v hodine smrti. Boh takémuto Judášovi, vrahovi a tyranovi bezbranných detí povie: „Prečo si to robil? Za peniaze? Kvôli kariére si zradil svedomie, odhodil rozum, stratil srdce a stal si sa médiom démona smrti? Odteraz po celú večnosť budeš mať spoločenstvo s ním.“ Bezbranné deti, ktoré budú psychicky i fyzicky týrané, sa potom stanú otrokmi narkotík, často skončia samovraždou a budú pred Božím súdom svedčiť proti Vám.

 Vážený pán poslanec, toto prorocké slovo, z ktorého budete skladať účty v hodine smrti pred Božím súdom, Vám mal povedať Váš biskup a biskupi Slovenska. Pretože oni zbabelo mlčia, majú účasť na pripravovanom zločine. Budú taktiež spravodlivo súdení, pretože mlčaním schvaľovali homosexuálnu satanizáciu národa aj kradnutie detí a ich devastáciu. Keďže oni pokrytecky mlčia, Byzantský katolícky patriarchát pred Bohom aj pred slovenským národom pred Vás kladie toto slovo. V žiadnom prípade nesmiete schváliť tento fašistický genocídny zákon pod pokryteckým názvom „ochrana detí”. To nie je ochrana, ale demoralizácia, satanizácia a holocaust detí i budúcej slovenskej generácie. 

 

Buďte statoční a postavte sa proti duchu tyranie a smrti, ktorý si žiada detské obete.

Modlí sa za Vás

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolíckeho patriarchátu

 

+ Metodej OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupi-sekretári

 

                                                          Ľvov, Ukrajina, 31.8.2013

 

 Sťahuj: Výzva poslancom Slovenska