Choď na obsah Choď na menu
 

Bohorúhavé  gestá „pápeža“ v Bolívii šokujú úprimných veriacich

 

310016.jpgDuch antikrista a apostázie aj naďalej likviduje katolícku vieru z Vatikánu.  Keď prišiel „pápež“ František na návštevu Bolívie, tak od jej prezidenta Evo Moralesa prijal komunistické symboly – kosák a kladivo, na ktorých bol vyobrazený Kristus! Ideológia komunizmu je ateistická a má na svedomí smrť miliónov kresťanov!

František týmto ohavným Bohorúhavým  gestom viditeľne opäť zradil katolícku Tradíciu i Božie Slovo, symbioza.jpgktoré jednoznačne varujú pred touto bezbožnou satanskou ideológiou ako bludom, ktorý ničí kresťanskú civilizáciu, rodinu i celú spoločnosť. Niektoré média tvrdia, že František sochu Krista na kladive odmietol. Toto nie je pravda. http://www.tkkbs.s/view.php?cisloclanku=20150714022http://www.tkkbs.sk/

evo-morales-al-papa-francisco--jpg_654x469.jpgNavyše pseudo pápež tiež šokoval tým, že prijal od Bolívijského prezidenta rastlinu koku, ktorá sa používa ako smrtiaca droga a ktorú tento prezident legalizoval. Toto ďalšie viditeľné ohavné gesto je Božou výzvou pre úprimných veriacich, aby sa oddelili čím skôr od apostatickej (odpadlíckej) cirkevnej štruktúry. Boh hovorí: "Vyjdite z neho(z Babylonu), môj ľud, aby ste nemali účasť na jeho hriechoch a aby sa vám nedostalo z jeho rán, lebo jeho hriechy siahajú až po nebo a Boh sa rozpamätal na jeho neprávosti.“(Zjv 18,4-5)

 

Pozri tiež: http://www.lumendelumine.cz/index.php?page=nejapna-provokace