Choď na obsah Choď na menu
 

Budú mať novorodenci mikročip v tele už v máji tohto roku?

Plány sa týkajú krajín Európy a USA. 

rfid09.jpgVšetci ste už určite počuli o čipovaní ľudstva. Posledné roky je to téma tém a v blízkej budúcnosti by sme sa mali pripraviť na to, že budeme žiť vo svete, v ktorom bude každý tvor na Zemi označený čipom. Aj človek.

Podľa najnovších informácii by sa malo čipovanie novorodencov v Európe a USA rozbehnúť v máji roku 2014. Niektoré skupiny ľudí sa domnievajú, že jedným z hlavných cieľov vládnucich elít je odčipovanie celej ľudskej populácie. Pre mnohých je táto informácia príliš kontroverzná a nemožná. 
V krátkom výťahu z článku na serveri agoracosmopolitan.com upozorňujú, že by sme sa tým ako ľudstvo mali hlbšie zaoberať: "V máji 2014 by mali mať všetky novonarodené deti podkožný čip RFID (Radio Frequency Identification). O týchto čipoch sú už vraj verejné kliniky v Európskej únii informované." Ide o identifikačný prvok na identifikáciu (nielen) tovaru, ktorý pracuje vo vysokofrekvenčnom pásme. Je to pokračovanie systému čiarových kódov. Čipom sa dá lokalizovať objekt s presnosťou piatich metrov. Napojený bude priamo na satelit a ten bude prenášať údaje do internetovej siete. Bytosti s implantovaným čipom môžu byť ľahko kedykoľvek pod cudzou a nežiadúcou kontrolou. A nielen to. 

Riadenie ľudskej mysle cudzím človekom

„Môže dôjsť aj k monitoringu mozgových funkcií na diaľku. Zmenou frekvencie sa dajú meniť aj myšlienky a pocity,“ vyjadruje sa k téme doktorka Rauni Kilde. 
Experimenty týkajúce sa RFID boli tajne skúšané na väzňoch, vojakoch, mentálne postihnutých ľuďoch, hendikepovaných deťoch, hluchých a slepých ľuďoch a rôznych ďalších skupinách.
Podľa vyjadrení doktora Carla Sandersa, ktorý vynašiel IMI (intelligence-manned interface), technológiu aplikovanú pomocou injekčnej striekačky testovali aj počas vojny v Iraku. Vďaka špeciálnemu monitorovaciemu systému môžu superpočítače Národnej bezpečnostnej agentúry NSA vidieť a počuť, čo vojaci prežívali na bojisku Pomocou neho a počítačového operátora môže zaslať elektromagnetickú správu nervovému systému, ktorá bude mať na dotyčnú osobu veľký vplyv. 

Mária Dolnáková, Gymnázium Ivana Kupca Hlohovec

Zdroj: http://www.czechfreepress.cz/