Choď na obsah Choď na menu
 

Európsky súd: štáty musia podporovať homosexualizmus!

 

Minulý utorok rozhodol Najvyšší európsky súd, že štáty EÚ musia podporovať homosexuálne páry rovnakou mierou, ako podporujú manželstvo. Svoje rozhodnutie zdôvodnil tým, že ľudia v rovnako pohlavných zväzkoch v zásade vstupujú do podobných vzťahov, ako ľudia v manželstvách, ktorí žijú v spoločnej domácnosti a poskytujú si vzájomnú podporu a nemali by byť teda ukrátení ani o akúkoľvek podporu štátu, aká sa dostáva (heterosexuálnym) manželstvám.

Etické aspekty či spoločenskú prijateľnosť a v neposlednom rade prínos ako (rodina, deti, výchova) súd nemal za až tak významné. Tento súd tak rozhodol i na základe prípadu homosexuálneho francúzskeho občana, ktorý zažaloval svojho zamestnávateľa, že mu nechce poskytnúť rovnaké benefity ako kolegom v manželstve.

Vo štvrtok naproti tomu prezident Ruskej federácie Vladimír Putin s vedomím morálnej prevahy vo svojom výročnom prejave k Federálnemu zhromaždeniu prehlásil, že Rusko bude hájiť a zachovávať úctu ku konzervatívnym morálnym hodnotám, na ktorých vyrástla rozvinutá civilizácia a to i tvárou v tvár „iným zemiam, ktoré sa vracajú v prvotne pospolnej spoločnosti“. (prerušené potleskom!).

Rozhodnutie Najvyyšieho súdu je ďalším dôkazom  homo diktatúry v EÚ, ktorá likviduje tradičné rodiny.

Zdroj:http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/3560-evropsky-soud-staty-musi-podporovat-homosexualismus-.aspx