Choď na obsah Choď na menu
 

Jedna z hlavních vývojářů očkování proti papillomaviru tvrdí, že tato vakcína je neúčinná a dokonce smrtící

 

Jedna z hlavních vývojářů očkování proti papillomaviru uvedla, že tato očkování jsou neúčinná a dokonce nebezpečnější než samotné nemoci, před nimiž mají chránit. „Frekvence závažných vedlejších účinků očkování je stejně vysoká jako frekvence rakoviny děložního čípku způsobená papillomavirem u žen,“ říká Dr. Harper. „Vakcína vede k tolika úmrtím jako rakovina dělohy, před kterou má tato vakcína chránit.“

Dr. Harper v roce 2009 před účastníky 4. mezinárodní veřejné konference o vakcínách uvedla, že ve většině případů se může rakovina dělohy vrátit během jednoho roku, a téměř ve všech do dvou let.

Dr . Harper také prohlásila, že úředníci amerického centra pro ochranu zdraví neříkají pravdu o počtu úmrtí v důsledku vakcinace, aby přesvědčili veřejnost, že vakcína je užitečná a spolehlivá.

Od roku 2006 bylo očkovaných milion dívek a nyní i chlapců, přičemž některým z nich bylo jen 9 let. V amerických státech jako je Kalifornie a Michigan podávají některým dětem dvě vakcíny bez souhlasu jejich rodičů a v mnoha jiných státech USA je očkování studentů, kteří přicházejí studovat na státní univerzity, povinné.

Zdroj: http://3rm.info/38250-priznanie-razrabotchicy-vakciny-papilomy-cheloveka.html