Choď na obsah Choď na menu
 

Oznam: Festival zdravia a krásy – upozorňujeme na okultné pozadie pod zámienkou uzdravenia

 

mastering_divination2.jpgDňa 29. 3. sa má v Žiline prvý krát uskutočniť tzv. festival zdravia a krásy – Harmónia.  Formou prednášok, výstav a poradenstva sa chce zaoberať problémami, ako je napr. zachovanie zdravia a vitality vo vysokom veku, zdravé chudnutie, zlepšenie komunikácie v partnerských vzťahov a pod.

Na prvý pohľad to znie nevinne, ale nebezpečenstvo je v tom, že festival zneužíva pozitívne pojmy o uzdravení tela na  verejnú propagáciu okultných a ezoterických praktík ako veštenie, numerológia, tarot, ľudové liečiteľstvo, či fotenie aury. Dokonca i deti tam budú mať svoj kútik, v ktorom sa majú zaoberať artterapiou. Aké ovocie toto podujatie prinesie?

Svedectvo mnohých ľudí po absolvovaní rôznych tzv.  „liečiteľských“ metód je bolestné: nárast zdravotných problémov, neustály strach, strata spánku,  úzkostlivé stavy zúfalstva a myšlienky na samovraždu. Napríklad i veštenie rozvrátilo najmä v rodinách už mnoho medziľudských vzťahov a priviedlo k tragédiám tisíce ľudí. Skrze okultizmus neprichádza uzdravenie, ale temnota a prekliatie!

Preto varujeme občanov mesta Žiliny, aby nechodili na takéto zavádzajúce festivaly krásy a nenechali sa oklamať okultizmom, skrze ktorý pôsobia temné sily – démoni.