Choď na obsah Choď na menu
 

Slovensko by malo zaviesť prieskumy o týraní detí, tvrdí SNSĽPDňa 24. Júla bol na spravodajstve Aktuality. sk uverejnený článok: Slovensko by malo zaviesť prieskumy o týraní detí, tvrdí SNSĽP(Slovenské národné stredisko pre ľudské práva).

images.jpg Podľa odborníkov si dieťa psychickú traumu z týrania nesie po celý život.

Pri podozrení z týrania dieťaťa je možnosť zavolať na tzv. krízovú linku.

Najlepším prostriedkom, ako znížiť počet detí ohrozených syndrómom týraného dieťaťa je prevencia. Preto by preventívne prehliadky u detí mali byť povinné. Ak by ich rodičia zanedbávali, lekári by to mali oznámiť sociálnemu úradu, tvrdí sa v článku.

Aký je cieľ tohto článku? Isteže sú prípady, v ktorých  má Sociálny úrad pravdivo pomáhať týraním deťom. Problém je v tom, že za týmito tzv. prieskumami týraných detí stojí nadnárodná juvenilná justícia. Pod zámienkou pomoci utýraním deťom, spolu so sociálnym úradom, si chce táto justícia povinnou lekárskou kontrolou zistiť prvé obete a potom ich bezdôvodne vytrhávať z rodín. Takto to funguje v mnohých krajinách a tieto krádeže detí sa pripravujú i u nás. Odobraté deti sú presúvané z domovov do tzv. náhradných rodín. Z týchto rodín  potom deti poputujú  prednostne  k homosexuálnym párom a pedofilom, ktorí ich vychovávajú v homosexuálnej ideológii.  Toto sú zločiny proti ľudskosti! Prečo nie je verejnosť oboznámená so skutočnými a hroznými traumami, ktoré deti prežívajú, keď sú násilne vytrhávané od rodičov a dávané do umelých rodín? O tomto sa však demagogicky mlčí. Preto Slovenskí rodičia, povstaňte a bdejte nad svojimi deťmi!