Choď na obsah Choď na menu
 

Súd zrušil pedofilovi trest za pomer s 11 ročnov mladistvou: Že vraj je to "láska"

Taliansky odvolací súd anuloval rozsudok nižšieho súdu, ktorý rozhodol, že muž pôjde za mreže za sex s 11 ročnou dievčinou. Dôvod je neuveriteľný.

Pedofila našla polícia z dieťaťom v posteli. Ale podľa odvolacieho súdu bolo "preukázané", že dievča bude bez muža trpieť veľkou núdzou, a že ho miluje. Rovnako tak aj on k nej prechováva romantické city.

„K prípadu došlo v juhotalianskom meste Catanzaro,“ píše BBC. Podľa miestneho spravodajského  serveru TGCom24 pochádza dievča z veľmi chudobných pomerov a muž, ktorý pracuje na radnici v Catanzare ako sociálny pracovník, sa o ňu začal starať. Polícia vykonala raziu u neho doma a objavila ho s dotyčným  dievčaťom v posteli. Súd v Catanzare mu vymeral 5 rokov za sex s mladistvou. V Taliansku sa môže súložiť už od štrnástich rokov. Ale, keď niekto pracuje v sociálnej sfére, smie mať sex s klientmi, až po dosiahnutí šestnásteho roku života. Tomuto dievčaťu  do tejto hranice chýbalo päť rokov.

Súd vyššej inštancie pôvodný rozsudok zrušil, pretože dievča "dokázalo", že svojho záchrancu miluje, rovnako ako šesťdesiatročný sociálny pracovník miluje dievča. Prípad bol poslaný  späť do Catanzara k obnovenému konaniu.

Zdroj: http://www.stopautogenocide.sk/clanky/pedofilia/sud-zrusil-pedofilovi-trest-za-sex-s-11-rocnov-mladistvou--ze-vraj-je-to--laska-.html