Choď na obsah Choď na menu
 

Ve Skotsku byly dvě malé děti odebrány dědečkovi a babičce, a předány na „výchovu“ homosexuálnímu páru

 

189590.jpgVe Skotsku předali dvě malé děti na výchovu homosexuálům, přestože proti tomu protestovali jejich prarodiče. Sociální pracovníci uvedli, že starší lidé, 46 a 59letí „jsou příliš staří“ na to, aby se starali o svá vnoučata. Také prarodičům vyhrožovali, že už jim neumožní vnuky vidět, pokud budou dále projevovat svou nespokojenost.

5letý chlapec a jeho 4letá sestřička zůstali bez péče rodičů, protože jejich 26letá matka byla závislá na drogách. Jejich prarodiče dva roky bojovali u soudu o právo na péči o děti. Nakonec se vzdali a souhlasili s adopcí dětí někým jiným, ale zděsili se, když se dozvěděli, že adoptivními rodiči jsou gayové.

„Srdce mi puká, když si představím, že naše vnoučata budou růst v rodině, kde není žádná žena,“ řekl dědeček vnoučat, „chtěl bych, aby mi vysvětlili, jak něco takového může být v zájmu dětí“. Rozhodnutí adopční komise se jeví jako zvlášť překvapivé, protože o adopci děti měli zájem i heterosexuální páry. Sociální pracovníci byli varováni, že mladší dítě, děvčátko, má strach z mužů. Ale to nikoho nezajímalo. Co děti čeká v budoucnosti, můžeme pouze se strachem předpokládat.

Zdroj:tu