Choď na obsah Choď na menu
 

Vstup Ukrajiny do EÚ?

 

ukraina-protestat.jpgMédia priniesli správu, že Šéfka diplomacie EÚ Catherine Ashtonová chce dnes v Kyjeve hovoriť o spoločnej finančnej pomoci Ukrajine zo strany EÚ a Spojených štátov.

„Hovorkyňa amerického ministerstva zahraničných vecí Jennifer Psakiová tiež uviedla, že hypotetická americká a európska podpora pre Kyjev by sa mohla stať skutočnosťou po "vytvorení úradníckej vlády" a po tom, keď sa Ukrajina rozhodne pokračovať cestou ekonomickej obnovy za pomoci Medzinárodného menového fondu (MMF).“

Pýtame sa: K čomu majú poslúžiť veľké sumy peňazí a vytvorenie novej vlády na Ukrajine? Odpoveď je jednoduchá: k tomu, aby Ukrajina stratila svoju štátnu suverenitu a stala sa vazalom Európskej únie a USA, ktoré ako prioritu presadzujú zvrátení homosexualizmus, eutanáziu a juvenilnú justíciu, ktorá kradne detí milujúcim rodičom. Nie je tiež žiadnym tajomstvom, že Medzinárodný menový fond spolu so Svetovou bankou sa snažia pôžičkami zlikvidovať ekonomiku podriadených štátov a zavádzať v nich plán Nového svetového poriadku: zredukovať ľudstvo zo 7 miliárd na jednu miliardu! K tomuto cieľu im má poslúžiť i tzv. ekonomická obnova Ukrajiny.

„Tlačový úrad vysokej predstaviteľky EÚ pre zahraničnú a bezpečnostnú politiku v pondelok uviedol, že je nevyhnutné, aby sa Ukrajina zaviazala ísť cestou reforiem a aby došlo k zastaveniu násilností.“

Ukrajina nepotrebuje ísť žiadnou cestou nových reforiem, ktoré jej ponúka EÚ a USA. Ukrajinský národ je postavený na kresťanskom dedičstve svätého Vladimíra a je kultúrne i ekonomicki sebestační. Medzinárodné  vnucované anti reformy by ho priviedli k likvidácii jedinca, rodiny i celej spoločnosti.

A kto vyvoláva stále nepokoje na Euro majdánoch a vo verejnej mienke? Násilie nevyvoláva Janukovičova vláda tým, že logicki odmieta  vstup do EÚ, ale násilie produkujú zradcovia národa (napr. Jaceňuk, Kličko, Huzar, Ševčuk) ktorí veria, že EÚ im umožní tzv. Euro – Raj! V ceste za svojim cieľom ich nezastavia ani ukrutné zločiny. Najlepšie to vidieť na násilnostiach demonštrantov, ktorí útočia na pokojných policajtov. Napríklad jedného z nich nedávno tak zbili, že mu museli amputovať nohu. Kto tu teda pácha násilie?

Násilie na vládu a ľudí by preto mala zastaviť zločinecká EÚ a spravodlivo potrestať páchateľov násilia. Toto sa však nekoná, z čoho sa dá poznať, odkiaľ „fúka vietor.“ Kiež by sa otvorili Ukrajincom oči, aby ostali verní svojej národnej identite a odmietli ponuky Euro – pekla.

Citácie sú použité zo zdroja: http://www.hlavnespravy.sk/